Zespół muzyczny - kompozycja i aranżacja utworów
Opinie:
_
Witam Bardzo dziękujemy za piękną oprawę naszego ślubu (2.10.2010 godz.16.00) Goście byli pod wrażeniem.
Pozdrawiamy
Agnieszka i Andrzej Dzbik
Wrocław 3.03.2012 Oprawa muzyczna przygotowana przez ArtLibitum to must-have! Firma jest elastyczna i bezwzględnie profesjonalna. Zachwyciła nas oraz naszych gości, zapewniając nam wspaniałe wspomnienia. Wzruszającym dźwiękom harfy łez nie odmówił niemal nikt.
Kacper Szymczak
Chcieliśmy bardzo podziękować za tak cudowną oprawę muzyczną podczas naszego ślubu (04.08.2012). Muzyka ArtLibitum w tym najważniejszym dla nas dniu spowodowała, że słowa naszej przysięgi małżeńskiej były jeszcze bardziej piękne i wzruszające.
Anna i Damian Majer
Mysłakowice 15.08 2012 Jesteśmy pod wielkim wrażeniem talentów Pań grających na harfie, skrzypcach i wokalistki, była to najlepsza decyzja dotycząca ślubu, jaką mogłam podjąć. Wszyscy są zachwyceni. Oprawa muzyczna dodała tak wiele uroku całej mszy. Bardzo dziękujemy.
Pozdrawiam, Izabela Heidykiewicz-Sudoł
Pani Ewo bardzo dziękujemy za uświetnienie ślubu w dniu 6.10.2012 i organizację:) i mam nadzieję do zobaczenia :)
PERFECT MOMENTS the wedding service
Pozdrawiamy
6.04.2013
Serdecznie dziękujemy za świetną i niepowtarzalną oprawę muzyczną naszej ceremonii. Było wyjątkowo i wzruszająco, jak chcieliśmy.
Pozdrawiamy, Dominika i Arek Krzan
Serdeczne podziękowania dla ARTRIO za przygotowanie oprawy muzycznej naszego ślubu. Dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń i wzruszeń i jestem przekonana, że bez Pań ta uroczystość nie miałaby aż tak uroczystego przebiegu. Repertuar był oryginalny i jednak mający w sobie nieco szaleństwa – z Pań strony perfekcyjnie przygotowany.
Jowita Pilarska - Korczak
Szanowne Panie, Artrio! Dziękujemy bardzo serdecznie, ze uświetniły Panie uroczystość naszych zaślubin do granic możliwości. Nadały Panie swoja gra i śpiewem niepowtarzalny i uroczysty charakter. Nasi Goście byli zachwyceni.
Ślub - Brunów 31 lipca 2014
Chcialabym uprzejmie podziękować za piękną oprawę muzyczną na harfie na naszym ślubie 9.08 w USC. Goście byli zachwyceni i wszyscy z pewnością posłuchaliby jeszcze :) Pan fotograf - bardzo pozytywny młody mężczyzna, który również znacznie przyczynił się do rozładowania naszego napięcia i zdenerwowania w tym dniu :) Bardzo za wszystko dziękujemy. Gabrysia Sagało z mężem :)
_
 

ArTrio Narodowe Forum Muzyki


Przyjaźń, miłość do Muzyki, chęć spełniania Marzeń te 3 ważne elementy połączyły trzy przyjaciółki do stworzenia czegoś wyjątkowego dla siebie dając tym samym możliwość realizacji swoich talentów, emocji i pragnień.
Wyjątkowa HARFA na której przepięknie płynące dźwięki wydobywa Magdalena Just.
Urokliwe, upojnie melodyczne Skrzypce, które w rękach Beaty Solnickiej wydobywają czarowne dźwięki, oraz WIOLONCZELISTKA Ewa Dymek-Kuś splatająca w całość swoimi aranżacjami klasycznie ponadczasowy, a zarazem zaskakujący efektownymi brzmieniami Ensamble.

W Walentynkowy wieczór 14. 02.2013 w specjalnym programie " Walentynkowe Variete" na Barce Tumskiej we Wrocławiu trio dało spektakularny występ wraz z wokalistką Justyną Piotrowską oraz florystką Dorotą Ramirez.
Na co dzień jesteśmy związane z Orkiestrą Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu i Akademią Muzyczną oraz Ogólnokształcącą Szkołą Muzyczną we Wrocławiu.
Szeroki repertuar oraz własne aranżacje muzyki klasycznej, New Age, Chillaut, Jazzowej i filmowej pozwala nam stworzyć różnorodne projekty koncertów oraz programy autorskie.
Jedyne trio harfowe w Polsce prezentuje swą muzykę akustycznie w salach koncertowych, kameralnych i w plenerze.
Nagrane płyty:
"Artrio 2013"
"Nadnoteckie kolędowanie" (2014) z Tomaszem Zagórskim - tenor, Kubą Stankiewiczem - piano
"Endorfiny" (2015) - Wratislavia Productions
Valerie dla Mamy
Koncert charytatywny w Filharmonii Wrocławskiej
Koncert charytatywny w Filharmonii Wrocławskiej
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy
Valerie dla Mamy

Oferta koncertowa

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością przedstawiam Państwu ofertę koncertową wrocławskiego zespołu Artrio – działającego od 2012 roku jedynego tria harfowego w Polsce. Skład zespołu tworzą: Magdalena Just – harfa, Beata Solnicka – skrzypce, oraz Ewa Dymek-Kuś – wiolonczela. Zespół prezentuje swoją muzykę akustycznie w salach koncertowych, kameralnych i w plenerze. W związku z wydaniem autorskiego krążka pt. ‘Endorfiny’, którego premiera odbyła się 10 stycznia 2016 roku w Narodowym Forum Muzyki, zespół promuje swój najnowszy album, na który składają się standardy jazzowe, przeboje muzyki pop oraz największe tematy muzyki filmowej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną Ofertą Koncertową ArTrio

Zespół w składzie:

Magdalena Just - harfa

Magdalena Just - harfistka, pochodzi z Wrocławia , tam też ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st. W okresie nauki w szkole wzięła udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Harfistów w Warszawie z powodzeniem zajmując III miejsce. Następnie studiowała w klasie gry na harfie u prof. Katarzyny Staniewicz, na wydziale instrumentalnym Akademii Muzycznej w Poznaniu . Już podczas studiów podjęła pracę w Teatrze Wielkim i Filharmonii w Poznaniu w charakterze muzyka solisty - harfistki. Wielokrotnie brała udział zarówno w premierach ,jak i prawykonaniach wielkich dzieł operowych. Występowała jako solistka z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Poznańskiej i Wielkopolskiej Orkiestry Symfonicznej. Brała udział w festiwalach “Poznańska Wiosna “ ,
“ Warszawska Jesień “ i ‘’Wratislavia Cantans ‘’. Koncertowała w Niemczech, Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Islandii, Luksemburgu, Austrii, Turcji, Egipcie i we Włoszech. Przez wiele lat przebywała na kontraktach artystycznych w Katarze i w Egipcie, współpracowała z Cairo Symphony Orchestra. Obecnie pracuje jako nauczycielka gry na harfie w OSM I i II st. we Wrocławiu i jako nauczycielka j.angielskiego w SP w Psarach. Swoje ambicje muzyczne realizuje grając w zespole kameralnym Artrio w składzie ; skrzypce, wiolonczela i harfa.

Beata Solnicka – skrzypce

Beata Solnicka - doktor nauk muzycznych w specjalności kameralistyka,od lat związana z najważniejszymi ośrodkami muzycznymi Wrocławia.Czołowy muzyk Narodowego Forum Muzyki,pedagog Akademii Muzycznej im. K.Lipińskiego we Wrocławiu,w której prowadzi autorski program przygotowywujący młodych adeptów sztuki do pracy w orkiestrze oraz klasę kameralistyki.Na stałe współpracuje z teatrem muzycznym Capitol oraz z Operą Wrocławską.W swoim dorobku artystycznym była członkinią takich orkiestr jak Sinfonia Varsovia.wrocławska orkiestra kameralna Leopopldinum wrocławska orkiestra kameralna Wratislavia,czy Sinfonia Helvetica.Od czterech lat swoją działalność artystyczną skoncentrowała wokół tria harfowego ARTRIO…z którym prowadzi ożywioną działalność koncertową i artystyczną.W jej dorobku jest kilka płyt zarówno w składach kameralnych jak i solowych.

Ewa Dymek-Kuś - wiolonczela

Ewa Dymek-Kuś- wiolonczela - 1982 roku ukończyła Szkołę Muzyczną przy ul. Łowieckiej w klasie wiolonczeli. Studia kontynuowała w Akademii Muzycznej w klasie wiolonczeli prof. Krzysztofa Dymka. W klasie kameralnej jako wiolonczelistka uczestniczyła niejednokrotnie w Międzynarodowych kursach Interpretacji Muzycznej w Łańcucie, International Youth Festival w Aberden. Była członkiem kwartetu wiolonczelowego, który dokonał nagrań dla Polskiego Radia (m.in kwartet wiolonczelowy G. Bacewicz) W 1986 otrzymała III nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim w Warszawie za miniaturę na wiolonczelę i fortepian. Już na ostatnim roku rozpoczęła współpracę jako muzyk w orkiestrze Państwowej Filharmonii Wrocławskiej. Na stałe zatrudniona była od 1.03.1988- aktualnie na stanowisku muzyka solisty. Równocześnie 1989-90 pracowała w Zespole Wokalno -Instrumentalnym Ośrodka Radiowo- Telewizyjnego we Wrocławiu jako leader grupy wiolonczel. W latach 1990-98 była cenionym pedagogiem w Liceum Muzycznym im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu przy ul. Łowieckiej. Jej absolwentami są m.in. Jakub Kościukiewicz, Kinga Chudzikowska, w klasie kameralnej Aleksandra Kurzak, Maryjka Pstrokońska, Olga Kończak. W roku 1994 założyła kwartet „Sordino” z którym zdobyła I nagrodę w konkursie Muzyki Salonowej INTERMEDIA 96', oraz zagrała wiele koncertów w Polsce i zagranicą. Jako muzyk brała udział w nagraniach płytowych (partia basso continuo na płycie wydanej przez Filharmonię Wrocławską - Corelli, Purcell, Haendel), oraz nagraniach realizowanych dla potrzeb Teatru, Telewizji i filmu. Pozostając nadal muzykiem w Orkiestrze Symfonicznej Narodowego Forum Muzyki uczestniczy intensywnie w koncertach symfonicznych i kameralnych. Za dotychczasową wzorową pracę zostałam uhonorowana przez dyrekcję instytucji w 2004 odznaczeniem „Zasłużony Działacz Kultury”. W 2005 roku założyła Agencję Artystyczną ARTLIBITUM, skupiając w niej wiele zespołów kameralnych, oraz Orkiestrę Kameralną. Organizowała wiele koncertów w tym charytatywne na rzecz muzyków z Orkiestry Symfonicznej. Oddając się swojej pasji Komponowania i aranżowania napisała m.in muzykę do spektaklu pantomimicznego"o Błogosławionym Czesławie" który wystawił Teatr Na Bruku. Jej opracowania wykonywała Orkiestra kameralna Leopoldinum, Wratislavia, Artlibitum, Chór Filharmonii, Chór Ecumenica, Chór Axion, Chór puzonów, oraz uznani muzycy jak Jan Stanienda, Olga Bończyk, Kuba Stankiewicz, Tomasz Zagórski. Skomponowała i nagrała płyty autorskie „Zagubione ja”, „Przy księżycu”, „Impresje wielkich mistrzów pióra”, a także „Ciemna strona miłości” z muzyką do poezji wybitnych poetów jak Goethe, Frost, Rilke W 2013 roku założyła wraz z harfistką Magdaleną Just i skrzypaczką Beatą Solnicką -Trio harfowe ARTRIO. W roku 2014 wraz z tenorem Tomaszem Zagórskim wydana została płyta z polskimi kolędami. W 2015 z wydawnictwem Wratislavia Productions wyszła kolejna płyta zespołu „Endorfiny” Przesłaniem Ewy Dymek – Kuś jest nauczyć ludzi na co dzień przebywających w plastikowym świecie sięgania po najlepsze antidotum wszechświata jaką jest muzyka.

 

Manager zespołu Ewa Dymek-Kuś
+48 502 85 33 55

Public relations Beata Solnicka
+48 603 11 80 47

 Kliknij i zobacz ArTrio w programie TVP Wrocław "Muzyka w mieście"

ArTrio w Radiu Wroclaw - posłuchaj

ArTrio na facebook'u - zobaczVariacje ArTrio - audycja w Radiu Wrocław Kultura

 

Nasze płyty

pierwsza płyta "ARTRIO" 2013


SilentWings

Imagine

Samba
15zł
"Nadnoteckie kolędowanie"

Gdy śliczna Panna

O gwiazdo Betlejemska

Wśród nocnej ciszy
25zł
"Endorfiny"

Autumn leaves

Happy

Lovesong

Shape of my heart

Somewhere Over the rainbow
25zł
"Femme"

Primavera

Sway

Elan

Ostatnie tango
30zł
 

Kwartet Sordino

Zespół powstał w 1995r. Od samego początku cieszył się dużą popularnością dzięki zróżnicowanemu charakterowi wykonywanej muzyki. Do najbardziej prestiżowych nagród, które otrzymał Kwartet Sordino zaliczyć należy zdobycie I nagrody w konkursie Muzyki Salonowej INTERMEDIA 96' Muzycy tworzący zespół mają na swoim koncie występy zarówno w kraju jak i za granicą.

Kwartet Sordino był oklaskiwany między innymi w Niemczech, Holandii,a także w Meksyku, Puerto Rico, Stanach Zjednoczonych i na Wyspach Karaibskich.

W Wykonaniu Kwartetu można usłyszeć zarówno utwory klasyczne Mozarta, Beethovena, Chopina jak i wiele opracowań i aranżacji Piazzoli, Gershwina, muzyki filmowej, a także przeboje Beatelsów oraz opracowania piosenek z „Kabaretu Starszych Panów”.


Rekomendacje Sordino

 • Jubileusz X-cio lecia działalności
 • Okładka płyty "Sordino & friends" nagranie live - Koncert z okazji finału WOŚP 2006.
 • I Nagroda w Konkursie Muzyki Tanecznej i Salonowej INTERMEDIA 95
 • Krasnal Młynarz Tumski
 • Wieczory Pawłowickie - koncert
 • Występ na 10 lecie firmy Balluff. Piwnica Świdnicka Listopad 2008.

Galeria

Koncert w czasie XIV Finału WOŚP
Aula Leopoldinum - koncert dla gości z Niemiec Otwarcie restauracji "Europejska"
Spotkanie Noworoczne Marszałka Województwa Dolnośląskiego 2005
Wernisaż Karczma Młyńska
Odsłonięcie Krasnala Młynarza 2008
Kwartet z profesorem Janem Miodkiem - koncert kwartetu i wykład profesora J. Miodka dla Firmy Audi Centrum w Hotelu Tumskim Grudzień 2008
Pokaz nowego modelu Opla Insygnia. Grudzień 2008. Na zdjęciu Paweł Rańda - olimpijczyk - wioślarz (na zdjęciu z wiolonczelą). A także kalendarz z autografem Pana Pawła
Występ na 10 lecie firmy Balluff. Piwnica Świdnicka 2008
Wieczory Pawłowickie
Wieczory Pawłowickie

Yestarday - The Beatles -opr.E.Dymek-Kuśrepertuar

Repertuar Sordino:

Klasyka
 • W.A.Mozart – Eine Kleine Nacht Musik, Divertimento nr. I, III
 • J.Pachelbel – Kanon D-dur
 • T.Albinoni – Adagio
 • J.S. Bach – Ave Maria F.Schubert – Ave Maria
Hity Muzyki Poważnej
 • C.Monti – Czardasz
 • A.Dworzak - Humoreska
 • J.Brahms – Walc, Taniec węgierski nr.2
 • W.Kroll – Banjo i skrzypce
 • R.Schumann – Marzenie
 • A.Chaczaturian – Taniec z szablami
 • M.Musorgski – Hopak
 • M.Ravel – Pawana dla zmarłej infantki
Muzyka Operetkowa
 • J. Strauss – Walc „Nad Modrym Dunajem”; „Odgłosy wiosny”, „Radetzky Marsz”,
 • D. Leo – Polka pizziccato
 • J. Offenbach – Can Can z „Orfeusza w Piekle”
Muzyka Popularna Filmowa i Jazz
 • J. Gade – Tango Jaoluse
 • S.Joplin – Rigtime’y
 • F. D. Marchetti – Fascination
 • H. Mancini – Moon River
 • F. Lai – Love story
 • L.Bernstein – West side story
 • G.Gershwin – Preludia I i II ; “Lullaby”; temat z „Porgy and Bess”
 • W.Gross – Tenderly
 • A. Piazzola – tanga
 • J. Przybora – J. Wasowski – Piosenki z Kabaretu Starszych Panów
przeboje Beatelsów w barokowym stylu
Kolędy i Pastorałki i wiele innych......

 

Artlibitum

Orkiestra Kameralna Artlibitum została założona w roku 2009. 13 listopada 2009 na zaproszenie Chóru Kameralnego Politechniki Wrocławskiej Axion pod dyr. Jarosława Lewkowa oraz Rektora Politechniki Wrocławskiej orkiestra zagrała pierwszy koncert na uczczenie obchodów Święta Nauki.
W programie znalazły się utwory A.Vivaldiego, F.Haendla, A.Corellego. F. Chopina.Współpraca z chórem zaowocowała kolejnymi występami. Przyjęliśmy zaproszenia na festiwal muzyki organowej i kameralnej Errantia Musica. 16.01 2011 wystąpiliśmy w Noworocznym koncercie kolęd w kościele NNMP w Złotoryi.
Wraz z chórem Axion wystąpił nauczycielski chór Bacalarus ze Złotoryi. W programie znalazły się kolędy i Pastorałki w opracowaniu A.Szyszki i E.Dymek-Kuś .Z okazji 800 lecia miasta Złotoryi (2011) w maju odbył się koncert na którym wykonaliśmy Glorię A. Vivaldiego i Suitę "The Beatles w barokowym stylu" w opr.E.Dymek-Kuś.
W listopadzie 2011 roku na Koncercie Zaduszkowym wraz z chórem wykonaliśmy „Stabat Mater” G.B.Pergolesiego oraz Pavanę na śmierć Infantki M.Ravel, Wokalizę S.Rachmaninowa, Adagio T.Albinioniego. Orkiestra trzykrotnie wzięła udział w koncertach charytatywnych "Życie jest przyszłością" w Filharmonii Wrocławskiej. Towarzyszyła solistom jak Shoko Sakai -marimba, Malwina Lipiec -harfa oraz chórowi puzonów.

recenzja z koncertu - przeczytaj

Orkiestra jest zespołem sesyjnym, który tworzą w większości koncertmistrzowie i soliści Filharmonii Wrocławskiej. Orkiestra wykonuje bardzo zróżnicowany repertuar na najwyższym poziomie.

Doświadczenie artystyczne pozwala jej na zaangażowanie w bardzo różnorodne projekty, które nieodmiennie spotykają się z przychylnością słuchaczy i krytyków.Ważną stroną działalności zespołu jest promocja, poprzez wspólne koncertowanie, nowych lub zapomnianych wykonawców - solistów i zespołów. Repertuar zespołu zawiera muzykę barokową, klasyczną, ale także lżejsze gatunki muzyczne specjalnie opracowane na szlachetne brzmienie instrumentów smyczkowych.
01
02
03
 

Magdalena Just

Harfistka, pochodzi z Wrocławia, tam też ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st. W okresie nauki w szkole wzięła udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Harfistów w Warszawie z powodzeniem zajmując III miejsce. Następnie studiowała w klasie gry na harfie u prof. Katarzyny Staniewicz, na wydziale instrumentalnym Akademii Muzycznej w Poznaniu. Już podczas studiów podjęła pracę w Teatrze Wielkim i Filharmonii w Poznaniu w charakterze muzyka solisty - harfistki. Wielokrotnie brała udział zarówno w premierach, jak i prawykonaniach wielkich dzieł operowych. Występowała jako solistka z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Poznańskiej i Wielkopolskiej Orkiestry Symfonicznej. Brała udział w festiwalach "Poznańska Wiosna", "Warszawska Jesień" i "Wratislavia Cantans".

Koncertowała w Niemczech, Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Islandii, Luksemburgu, Austrii, Turcji, Egipcie i we Włoszech. Przez wiele lat przebywała na kontraktach artystycznych w Katarze i w Egipcie współpracowała z Cairo Symphony Orchestra.

Obecnie pracuje jako nauczycielka gry na harfie w OSM I i II st. we Wrocławiu i jako nauczycielka j.angielskiego w SP w Psarach. Swoje ambicje muzyczne realizuje grając w zespole kameralnym Artrio w składzie ; skrzypce, wiolonczela i harfa.

Beaty Solnickiej

Beata Solnicka - doktor nauk muzycznych w specjalności kameralistyka,od lat związana z najważniejszymi ośrodkami muzycznymi Wrocławia. Czołowy muzyk Narodowego Forum Muzyki, pedagog Akademii Muzycznej im. K.Lipińskiego we Wrocławiu, w której prowadzi autorski program przygotowywujący młodych adeptów sztuki do pracy w orkiestrze oraz klasę kameralistyki. Na stałe współpracuje z teatrem muzycznym Capitol oraz z Operą Wrocławską.

W swoim dorobku artystycznym była członkinią takich orkiestr jak Sinfonia Varsovia, wrocławska orkiestra kameralna Leopopldinum, wrocławska orkiestra kameralna Wratislavia,czy Sinfonia Helvetica.

Od czterech lat swoją działalność artystyczną skoncentrowała wokół tria harfowego ARTRIO…z którym prowadzi ożywioną działalność koncertową i artystyczną. W jej dorobku jest kilka płyt zarówno w składach kameralnych jak i solowych.

Ewa Dymek-Kuś

W 1982 roku ukończyła Szkołę Muzyczną przy ul. Łowieckiej w klasie wiolonczeli.
Studia kontynuowała w Akademii Muzycznej w klasie wiolonczeli prof. Krzysztofa Dymka.
W klasie kameralnej jako wiolonczelistka uczestniczyła niejednokrotnie w Międzynarodowych kursach Interpretacji Muzycznej w Łańcucie, International Youth Festival w Aberden.
Była członkiem kwartetu wiolonczelowego, który dokonał nagrań dla Polskiego Radia(m.in kwartet wiolonczelowy G. Bacewicz).
W 1986 otrzymała III nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim w Warszawie za miniaturę na wiolonczelę i fortepian.
Już na ostatnim roku rozpoczęła współpracę jako muzyk w orkiestrze Państwowej Filharmonii Wrocławskiej. Na stałe zatrudniona była od 1.03.1988- aktualnie na stanowisku muzyka solisty.
Równocześnie 1989-90 pracowała w Zespole Wokalno -Instrumentalnym Ośrodka Radiowo- Telewizyjnego we Wrocławiu jako leader grupy wiolonczel.
W latach 1990-98 była cenionym pedagogiem w Liceum Muzycznym im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu przy ul. Łowieckiej. Jej absolwentami są m.in. Jakub Kościukiewicz, Kinga Chudzikowska, w klasie kameralnej Aleksandra Kurzak, Maryjka Pstrokońska, Olga Kończak.
W roku 1994 założyła kwartet "Sordino" z którym zdobyła I nagrodę w konkursie Muzyki Salonowej INTERMEDIA 96', oraz zagrała wiele koncertów w Polsce i zagranicą.

Jako muzyk brała udział w nagraniach płytowych (partia basso continuo na płycie wydanej przez Filharmonię Wrocławską - Corelli, Purcell, Haendel), oraz nagraniach realizowanych dla potrzeb Teatru, Telewizji i filmu.
Pozostając nadal muzykiem w Orkiestrze Symfonicznej Narodowego Forum Muzyki uczestniczy intensywnie w koncertach symfonicznych i kameralnych.
Za dotychczasową wzorową pracę zostałam uhonorowana przez dyrekcję instytucji w 2004 odznaczeniem "Zasłużony Działacz Kultury".

W 2005 roku założyła Agencję Artystyczną ARTLIBITUM, skupiając w niej wiele zespołów kameralnych, oraz Orkiestrę Kameralną.
Organizowała wiele koncertów w tym charytatywne na rzecz muzyków z Orkiestry Symfonicznej.
Oddając się swojej pasji Komponowania i aranżowania napisała m.in muzykę do spektaklu pantomimicznego "O Błogosławionym Czesławie" który wystawił Teatr Na Bruku.
Jej opracowania wykonywała Orkiestra kameralna Leopoldinum, Wratislavia, Artlibitum, Chór Filharmonii, Chór Ecumenica, Chór Axion, Chór puzonów, oraz uznani muzycy jak Jan Stanienda, Olga Bończyk, Kuba Stankiewicz, Tomasz Zagórski.
Skomponowała i nagrała płyty autorskie "Zagubione ja", "Przy księżycu", "Impresje wielkich mistrzów pióra", a także "Ciemna strona miłości" z muzyką do poezji wybitnych poetów jak Goethe, Frost, Rilke.

W 2013 roku założyła wraz z harfistką Magdaleną Just i skrzypaczką Beatą Solnicką - Trio harfowe ARTRIO.
W roku 2014 wraz z tenorem Tomaszem Zagórskim wydana została płyta z polskimi kolędami.
W 2015 z wydawnictwem Wratislavia Productions wyszła kolejna płyta zespołu "Endorfiny".
Przesłaniem Ewy Dymek – Kuś jest nauczyć ludzi na co dzień przebywających w plastikowym świecie sięgania po najlepsze antidotum wszechświata jaką jest muzyka.
 

Kompozycja i aranżacja

Kompozycja i aranżacja to moja pasja i przygoda. Zaczęła się wiele lat temu na studiach kiedy napisałam utwór na wiolonczelę i fortepian specjalnie na konkurs kompozytorski w Warszawie. Moje zdziwienie było ogromne gdy okazało się, że zdobyłam III nagrodę.
Kilka lat później ponownie zasiadłam do pisania na potrzeby kwartetu SORDINO.Kolejne opracowania, a zwłaszcza barokowe aranżacje przebojów Beatelsów przyniosły zamówienia m.in. dla Orkiestry Leopoldinum i Wratislavia.Podjęłam też próbę napisania muzyki do spektaklu "o Błogosławionym Czesławie". W roku 2011 powstała "Kantata o bł Czesławie" - wersja orkiestrowa plus organy, której prawykonanie usłyszeć było można 13.06 2012 w kościele Najświętszego Zbawiciela we Wrocławiu
1cz. Ideały
3cz. Podróż
5cz. Błogosławiony
Wiele lat aranżowałam piosenki dla niemieckiego muzyka-socjologa Gero Cassiniego. Wspólnie z wokalistką Justyną Piotrowską wydałyśmy płyty z wybranymi piosenkami pt. "Zagubione ja" (org. Verlorene ich)
Gdybym wiedziała
To
oraz płyta z poezją śpiewanej "Przy Księżycu"
Przy księżycu wersja instrum.
Tristan
Współpraca z Agencją ASTRUM, przyniosła kolejną płytę "Ciemna strona miłości":
Słowa Lech Tkaczyk, muzyka Ewa Dymek-Kuś, wokalistka Kamila Kłos, realizacja Jacek Wanszewicz.
Poniżej wybrane piosenki z płyty:
Walentynkowa kartka
Zegar i ja
Na pokuszenie
Etapy życia
Program Koncertu Kolęd w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Wratislavia pod dyr. Jana Staniendy, chóru Ecumenica pod dyr. Adama Rajczyby.
Olga Bończyk, znana choćby z serialu "Na dobre i na złe" realizuje się z  powodzeniem zarówno na planach filmowych, na estradach teatralnych, jak i w roli piosenkarki. Nasza współpraca zaowocowała nowymi aranżacjami na smyczki i wokal, oraz koncertem kolęd i pastorałek, który odbył się 13 XII 2008 we Wrocławskim Ratuszu.
Kolejna płyta Justyny Piotrowskiej i Ewy Dymek-Kuś "Muzyczne impresje wielkich mistrzów pióra" powstała jako podsumowanie wieloletniej współpracy z Gero Cassinim.
Poniżej wybrane piosenki z płyty:
Trzech cyganów
Ogród Persefony
Śnieżny wieczór
 

Koncerty

 • Kolędy
  • Hola Pasterze
  • Jezusa Narodzonego
  • Na całej połaci śnieg
  • Oj Maluśki
  • Ach ubogi
  • Północ już była
 • The Beatles w barokowym stylu
 • A. Vivaldi - Gloria
 • S.Rachmaninow - Wokaliza
 • M.Ravel - Pavana na śmierć Infantki
 • T. Albinioni - Adagio
 

O nas

 

Zespół Artrio wystąpił od wakacji wielokrotnie w programach autorskich "Jesienne Variete" "Filmowe Variete".

Rozpoczął także cykl koncertów edukacyjnych.

Zagrał w listopadzie koncert w Ośrodku Działań Twórczych Światowid z cyklu "Światowid Klasycznie"

Koncertem Andrzejkowym w Filharmonii zespół Artrio oraz Orkiestra Kameralna Artlibitum podbiła serca naszych wiernych melomanów.

Wszystkie aktualności wraz ze zdjęciami pojawiają się regularnie na naszej stronie Artrio Trio na Facebooku.

 

26.05.2013 o 19.00

Na Barce Tumskiej, zespół ArTrio wystąpił w specjalnym programie "Variete dla Mamy".

Wraz z Hotelem Tumskim i Ogrodem Botanicznym zapraszamy na majówkę do Ogrodu Botanicznego.

1.05.2013 o godz.16.00

ArTrio wystąpi na koncercie "Pod wierzbą" W programie muzyka relaksacyjna.

19.04.2013. o godz. 19.00

Kwartet Sordino wystąpił na koncercie "Wieczory Pawłowickie", gospodarzem wieczoru był prof.dr.hab. Jerzy Monkiewicz

Jak zawsze towarzyszyła nam przemiła atmosfera. Melomani gromkimi brawami zapraszali nas dwukrotnie do wykonania bisów.

12.04.2013

Zespół Artrio przygrywał na spotkaniu dla klientów i partnerów biznesowych Hotelu Tumskiego i Zamku Kliczków

7 kwietnia 2013 odbył się kolejny koncert charytatywny "Życie jest przyszłością"

Dochód w całości był przeznaczony na rehabilitację 3 letniego Dawidka chorego na zespół Downa. W koncercie wystąpiły dzieci ze studia tańca Piruet, Malwina Lipiec i Artur Rozmysłowicz, Lutosławski kwartet, Orkiestra kameralna Artlibitum, zespół ArTrio, Kasia Zdybel, Alicja Kieruzalska, Maciej Dobosz. Kwartet kontrabasowy z uroczą Shoko Sakai. Atrakcją był występ iluzjonistów, występujących z Davidem Coperfieldem. W przerwie koncertu została przeprowadzona Aukcja dzieł sztuki wrocławskich artystów plastyków.

19.03.2013

Zespół ArTrio zapewnił oprawę muzyczną na spotkaniu biznesowym firmy medicservice w Zamku Topacz.

9.03.2013

Zespół ArTrio wystąpiło na Barce Tumskiej w kolejnej odsłonie z okazji Dnia Kobiet. Nowy repertuar zabrzmiał spontanicznie zwłaszcza w shakowym utworze New York New York z wyśmienitą barmanką Kasią.

HOTEL TUMSKI i Zespół ARTRIO

Zapraszają na Walentynkowe VARIETE
14 lutego 2013 o godz. 18.00 na Barce Tumskiej

W programie:
• najbardziej znane miłosne standardy muzyki filmowej, jazzowej
i kabaretowej w wykonaniu Zespołu ARTRIO
• Aniołki i karteczki walentynkowe
• Florystyczne upominki i Ciasteczka walentynkowe

Zespół ARTRIO wystąpi w składzie:
Magdalena Just – harfa
Beata Solnicka – skrzypce
Ewa Dymek Kuś – wiolonczela
oraz gościnnie
Justyna Piotrowska – śpiew
dekoracje - Dorota Ramirez

Cena zaproszenia: 25,-zł/osoba
w cenie drink powitalny
Rezerwacja miejsc : tel 071 322 60 77 e-mail- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zaproszenie na Targi ślubne Wrocław 13.01.2013

Agencja Artystyczna ARTLIBITUM zaprasza na Targi Ślubne 13.01. 2013 we Wrocławiu do Hali stulecia na nasze stoisko P17.

4 Lutego 2012 o godz 11.00

koncert "Życie jest przyszłością"
Orkiestra kameralna ARTLIBITUM wzięła udział w koncercie charytatywnym "Życie jest przyszłością" w filharmonii Wrocławskiej. Wystąpli także Malwina Lipiec - harfa,Shoko Sakai-marimba, Chór filharmonii, Lutosławski Quartet i inne zespoły...

w programie m.in utwory i kompozycje Ewy Dymek-Kuś czyli moje:)

5.03.2012 Wielki Czwartek o g.10.00

Wystąpił Kwintet smyczkowy Artlibitum wraz z solistami w Katedrze Wrocławskiej. W programie fragmenty Stabat Mater A. Dworzaka (opr.E.Dymek-Kuś)

13.05.2012 Majówka

Na otwarcie firmy Indigo european flower design Dorota Ramirez EFD zagrał Duet Harfa- Wiolonczela (Magdalena Just, Ewa Dymek-Kuś)

13.06.2012

...odbyła się premiera "Kantaty o bł. Czesławie".
Był to zarazem recital Dyplomowy organisty Ireneusza Kuś.

archiwalne wydarzenia

Cudownie było wystąpić na Stadionie Miejskim razem z orkiestrą na koncercie tego artysty :) Ewa Dymek-Kuś
 
FIRMA GODNA ZAUFANIA

Certyfikat jest przyznawany za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Proces certyfikacji opiera się o innowacyjną metodę określania wskaźnika opinii zaufania przy użyciu nowoczesnych technologii informatycznych.

 
Kontakt
...

KONTAKT

Ewa Dymek-Kuś
Tel: + 48 502 85 33 55
Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 


Copyright © 2012 Agencja Artystyczna ARTLIBITUM
Projekt i wykonanie Testkomp.pl