Kompozycja i aranżacja

Kompozycja i aranżacja to moja pasja i przygoda. Zaczęła się wiele lat temu na studiach kiedy napisałam utwór na wiolonczelę i fortepian specjalnie na konkurs kompozytorski w Warszawie. Moje zdziwienie było ogromne gdy okazało się, że zdobyłam III nagrodę.
Kilka lat później ponownie zasiadłam do pisania na potrzeby kwartetu SORDINO.Kolejne opracowania, a zwłaszcza barokowe aranżacje przebojów Beatelsów przyniosły zamówienia m.in. dla Orkiestry Leopoldinum i Wratislavia.Podjęłam też próbę napisania muzyki do spektaklu "o Błogosławionym Czesławie". W roku 2011 powstała "Kantata o bł Czesławie" - wersja orkiestrowa plus organy, której prawykonanie usłyszeć było można 13.06 2012 w kościele Najświętszego Zbawiciela we Wrocławiu
1cz. Ideały
3cz. Podróż
5cz. Błogosławiony
Wiele lat aranżowałam piosenki dla niemieckiego muzyka-socjologa Gero Cassiniego. Wspólnie z wokalistką Justyną Piotrowską wydałyśmy płyty z wybranymi piosenkami pt. "Zagubione ja" (org. Verlorene ich)
Gdybym wiedziała
To
oraz płyta z poezją śpiewanej "Przy Księżycu"
Przy księżycu wersja instrum.
Tristan
Współpraca z Agencją ASTRUM, przyniosła kolejną płytę "Ciemna strona miłości":
Słowa Lech Tkaczyk, muzyka Ewa Dymek-Kuś, wokalistka Kamila Kłos, realizacja Jacek Wanszewicz.
Poniżej wybrane piosenki z płyty:
Walentynkowa kartka
Zegar i ja
Na pokuszenie
Etapy życia
Program Koncertu Kolęd w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Wratislavia pod dyr. Jana Staniendy, chóru Ecumenica pod dyr. Adama Rajczyby.
Olga Bończyk, znana choćby z serialu "Na dobre i na złe" realizuje się z  powodzeniem zarówno na planach filmowych, na estradach teatralnych, jak i w roli piosenkarki. Nasza współpraca zaowocowała nowymi aranżacjami na smyczki i wokal, oraz koncertem kolęd i pastorałek, który odbył się 13 XII 2008 we Wrocławskim Ratuszu.
Kolejna płyta Justyny Piotrowskiej i Ewy Dymek-Kuś "Muzyczne impresje wielkich mistrzów pióra" powstała jako podsumowanie wieloletniej współpracy z Gero Cassinim.
Poniżej wybrane piosenki z płyty:
Trzech cyganów
Ogród Persefony
Śnieżny wieczór
 
Copyright © 2012 Agencja Artystyczna ARTLIBITUM
Projekt i wykonanie Testkomp.pl